Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől tűnhetne kevésbé sűrűnek...

Mitől tűnhetne kevésbé sűrűnek a hajam?

Figyelt kérdés

Egyenes váll alá érő hajam van, amit túl sűrűnek érzek, kicsit olyan oroszlános hatása van, hiába egyenes teljesen...

Már próbáltam a ritkítást, de komolyan csak rosszabb lett tőle a helyzet. Mit próbáljak még ki?


2012. szept. 29. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
De jó neked! Inkább örülj neki, hogy ilyen szerencsés vagy.
2012. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülj neki, nagy kincs, mások bármit megadnának érte.


Nekem derékig ér a hajam, és két kézzel épp hogy átérem

2012. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
de jó neked :(( amúgy kellene használnod kondicionálókat (ne kérdezd milyet :D), vagy vágasd le bubifrizurára, az csak úgy szép, ha dús :)
2012. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kondicionálóra miért lenne szükségem?

A bubi kizárt! :D Rémesen állna a rövid haj...

2012. szept. 29. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Kondícionáló tényleg jó lehet, igazából hajdúsítón kívül bármelyik. Elnehezíti a hajat kicsit, és így lejjebb lapul és puhítja is a szálat, amitől kevésbbá merev, nem áll el annyira. Nekem hullámos, erős hajam van, balzsam nélkül feláll és rasztásodik (el tudsz képzelni derékig érő hajat, amiből az egyk tincs egyszercsak mint egy rugó, égnek áll a fajam tetején?!).
2012. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És miben másabb, mint a hajbalzsam?
2012. okt. 1. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!