Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek hullámos haja van az...

Akinek hullámos haja van az hogy csináljon emos hajat? Az alját le kell vasalni? Tudtok olyan hajvasalót ajánlani ami nem égeti (annyira) (nekem most kerámialapos hajvasalóm van) szét a hajat egy idő múlva?

Figyelt kérdés
a tapasztalatokra vagyok kíváncsi nem a videók linkjeire)a tupírt nem fogja télen lenyomni a sapka?

#emo #hajvasaló #hajtúpirozás
2012. szept. 29. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hullámos emo frizurák is vannak.Persze gyakoribb az egyenes.Épp ezért egyedi a hullámos.

[link]


[link]


[link]


Csak a kerámia lapos vasalókat tudom ajánlani.Úgy 180-200 hőfokkal vasalj.Mert igaziból az még jobban tönkreteszi a hajad hogy ha alacsony fokozaton sokszor áthúzod.És hővédőt azt mindenképpen használj.Én nem sajnálom kidobni a pénzt egy 2000-3000 Ft-os hővédőre hogy ha a hajam jobban védve van.És tényleg használ.Így azt ajánlom hogy ha engedi a pénztárcád akkor fodrászkellékesnél vegyél.

Amúgy a sapka lenyomja a tupírt.Én nem is hordtam sapkát.A fejem nem fázott,a fülemet pedig eltakarta a hajam.Ha még sem,akkor egy stílushoz illő fülvédőt használtam.

2012. szept. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!