Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik "hajerősítő" táplálékki...

Melyik "hajerősítő" táplálékkiegészítőt lenne érdemes elsőként kipróbálni: Biovanne, Forcapil, HairClinic, Revalid vagy esetleg valami mást?

Figyelt kérdés
Kinek melyik hozott jól látható eredményt? Mennyi ideig szedted és naponta hányat? Volt-e valami (kellemetlen) mellékhatás?

2012. okt. 1. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
B vitaminban gazdag sörélesztőt szedj. Én azt szedtem, és 1 hét után már látszódott a hatása! Jól nyomon tudtam követni, mivel festett szőke hajam volt :D
2012. okt. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy mindben ugyanazok a vitaminok találhatók: különböző B-vitaminok valamint cink. Ennyi. Egyik kutya másik eb. Ha számít a pénz, akkor én inkább a DM-es Das gesunde Plus hajszépség vitaminját ajánlanám, dettó ugyanaz, mint egy akármilyen Revalid. Ha nem, akkor a felsoroltak közül lényegében akármelyik. Bár zárójelben megjegyezném, hogy én nagyon megosztott véleményeket hallottam a Revalidról. Valakinek használt, de valaki meg csak szőrös lett tőle, de a haja nem lett jobb stb. Ellenben pl a Forcapilról csak pozitívumot hallottam. De nem tudom, egyiket sem próbáltam csak a DM-est
2012. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!