Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan festék, ami vörös és...

Olyan festék, ami vörös és ammóniamentes?

Figyelt kérdés

Lehetőleg tartósabb legyen.

Ilyesmi színek azok amik tetszenének (barna haj):

[link]

[link]

[link]


2012. okt. 1. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
L'oreal casting creme gloss, én azt használtam és olyasmi volt a színe, mint az utolsó képen csak picit természetesebb árnyalat.
2012. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez meg a 2. képnek felel meg,és szintén ammóniamentes.


[link]


de amit első válaszadó mondott,arról is csak jókat hallottam.


[link]

2012. okt. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen!:)
2012. okt. 1. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:

de nagyon hamar kikopik nem érdemes ammóniamenteset venni semmi értelme ,kikopik ,engedi a szint és nagyon csúnyán meg tud fakulni ráadásul amiket itt az előbb mutattak drágák ilyenem volt és nagyon hamar kijött tényleg

16/l

2012. okt. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem utoljára egy éve volt festve a hajam vörössel, casting-al. Azóta vettem rá rendes schwarzkopf ammóniás barna hajfestéket. Kétszer is be lett vele festve és a világosabb vörös szín le is dobta kevesebb, mint egy hónap alatt a barnát. A hajam vége azóta is vöröses, persze halványabb lett. Szóval nekem nagyon tartós volt a casting festék. Bár gondolom ez hajfüggő is. Egy próbát azért megér. Garniernek is van ammóniamentes festéke. Az pl. olcsóbb, olvasd el a dobozát melyikben nincs ammónia.
2012. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Classic Henna hajfesték.
2012. okt. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)

a henna nekem nem vált be, első hajmosásnál lejött..:/

azt a castingot meg kipróbálom, mindenképp ammóniamenteset akarok, mert az ugye kevésbé káros...:/

2012. okt. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!