Ciki az emo haj?

Figyelt kérdés

Olyasmi hajat szeretnék, mint ezen a képen:

[link]

a szőke csajé.

Csak hát nem tudom, szerintetek emonak néznének, ha ilyen hajam lenne? Csakmert én nem képviselem ezt a stílust, csak ez a haj tetszik nagyon és érdekelne, mások mit gondolnak az ilyenről :

Ja és a másik: Tényleg vannak olyan hajsprayk vagy mik ,amiket ha ráfújom a hajamra, viszonylag egyenes lesz? És hol lehet olyat kapni? Valahol, mintha hallottam volna ilyenről. Egyébként van hajvasalóm, csak nagyon töredezik a hajam, pedig már vagy egy éve nem is vasalom a hajam...meg amúgy addig se vasaltam, csak néhanapján...És nem szeretném pluszba ezzel is tönkretenni.

14l


2012. okt. 1. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó és ezt úgy mondom, hogy tök más a stílusom :P Bár elég nehéz belőni, károsítja is a sok tupír meg hajlakk. Könnyen emonak néznek, hiszen ilyen haj inkább az emo stílusú lányoknak áll igazán jól (belülről jön :D)
2012. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Mondjuk én a képen úgy láttam, a szőke csajnak nincs feltupírozva. Meg egyébként se szeretem feltupírozni, alig bírom utána normálisan kifésülni. :S

2012. okt. 1. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Amennyiben egy szexi csajszi vagy szép arccal jól állhat. Ha nem akkor nem. Mellesleg hogy belődd ezt a sérót reggelente vagy 1 órával korábban kell kelned. És látszik hogy tupírozva van, különben a fejére lenne lapulva. Kiló hajlakk, hajhab, wax is muszáj rá, másképp az egész haj a pofájában lenne. Szerintem nem éri meg ilyen hajat csináltatni, főleg ha nem is vagy emo.
2012. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Akárhogy nézem, szerintem akkor sincs neki feltupírozva...

És amúgy mégegyszer mondom: A SZŐKE CSAJ HAJÁRÓL BESZÉLEK. A fekete hajúra még megérteném, hogy azt mondod, fel van tupírozva, de a szőkének szerintem nincs.

2012. okt. 1. 19:23
 5/10 anonim ***** válasza:

A szőkének is fel van egy kicsit.Különben nem állna úgy.Viszont ez egy kis változtatást csak hogy legyen a hajnak formája.

Amúgy nem gáz ez a haj :) Nem csak emo-k szokták hordani.

Az emo korszakomban anno én is ezzel a képpel mentem a fodrászhoz ... :)

2012. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Amúgy régebben nekem is volt ilyen emo korszakom, azóta már kinőttem belőle xd

2012. okt. 1. 19:49
 7/10 Hinamori ~Yoseob~ válasza:
Nem vagyok emo-s. De nekem nagyon tetszik ez a haj *-* csak nekem rövid hozzá a hajam :/ Bár van egy parókám ami kb ilyen hosszú és hasonlít is rá csak nincs feltupírozva és kék :D de imádom <3 ha írsz privit szivesen küldök képet :)
2012. okt. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de egyáltalán nem divatos sem. Egy 4-5 éve szinte mindenki ilyen fejjel rohangászott, manapság már nem sok mindenkin látni. Nekem is volt valami hasonló, akkor tetszett meg jól is állt, azóta szerencsére megkomolyodott az ízlésem.

De ha tetszik, vágass, nem léeszel ciki. Viszont ezt vasalni kell, mert ha behullámosodik, nevetségesen néz ki.

2012. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért is írtam hozzá a kérdés második részét, hogy elvileg valahol lehet kapni olyan hajegyenesítő cuccokat. Én legalábbis biztos nem fogom vasalni, hogy még jobban szétcsessze a hajamat.
2012. okt. 2. 14:35
 10/10 anonim ***** válasza:
A hajegyenesítőt hajvasalás előtt kell használni, azért hogy olyan is maradjon a haj, de magában használva semmiképp nem lesz egyenes.
2012. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!