Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikushoz hány éves...

Kozmetikushoz hány éves kortól érdemes, lehet járni? (arctisztításra)

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

ha pattanások miatt szükséges akkor bármikor, ha nincs pattanásod akkor elég 15-16 éves korban eljárni fél évben legalább 2x egy tisztító kezelésre.


De pl bőrradírral, tokikkal krémekkel otthon is lehet "kozmetikázni".

2012. okt. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a patikkal kb 12 éves koromban voltam először. Amúgy szerintem erre nincs korhatár, legalább is hivatalos, de egy kisgyereknek ugye minek, hisz nincsenek pattanásai, meg mitesszerei.


Amúgy láttam már olyan videót, ahol az 5 éves gyerekmodellt kozmetikus gyantázta, na ez nem normális...de látod megcsinálták.


Hány éves vagy? Sztem 10 felett ha szükséged van arctisztításra mehetsz nyugodtan, nem fognak kinézni onnan. Legfeljebb adnak néhány arcápolási tanácsot, krémet stb.

2012. okt. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én rendszeresen járok évek óta kozmetikushoz, bár én nem arctisztításra...arctisztítás után mindig gyorsabban zsírosodik a bőröm, és tele leszek pattikkal/mitesszerekkel...(a sok ápoló/hidratáló izétől amit rákent a kozmetikus)

Az első arctisztításon 15 éves koromban voltam, a ballagásom előtt...:) Azóta még vagy 3-4szer mentem, de utána letettem róla és szemöldök-bajusz gyantázásra járok csak vissza...

2012. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nincs korhoz kötve, amint vannak bőrproblémák nyugodtan lehet.
2012. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 12-13 évesen voltam először. Nincs ez korhoz kötve. Ha már pl. 11 évesen problémás a bőröd, akkor menj el nyugodtan tisztításra, ezért van a kozmetikus.
2012. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!