Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásnyomok eltüntetése?

Pattanásnyomok eltüntetése?

Figyelt kérdés
körülbelül 1 hónapja voltak pattanásaim, az arcomon, csak az orrom melletti részen 2oldalon, máshol nem, amint kijött 1, vagy elkezdett látszani, mégcsak gyulladt sem volt, és fehér sem, kinyomtam őket, majd bekentem. némelyik eltűnt, de voltak nagyobbak, amik besebesedtek, bőrradírtól véreztek, majd telítődtek, így újra kinyomtam őket. ez után voltam bőrgyógyásznál rendes kezelésen, ez már vagy 2-3 hete, igazából nem volt sok pattim, csak ezek miatt mentem, de nem változott semmi. nincsen pattanásom, már eleve visszaálltak, csak ezen a részen voltak, most pedig sehol semmi, csak a nyomai, és olyan, mintha bele lenne égve a bőrömbe, lehetetlenség leradírozni, meg minden ilyesmi. mit csináljak, mitől tűnnek el?
2012. okt. 3. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
kémiai hámlasztás
2012. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!