Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sikerült már valakinek legyőzn...

Sikerült már valakinek legyőzni a narancsbőrt? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés
Egy héten legalább 5* 1 órát tornázok, mellette próbálok egészségesebben enni és az édességeket/cukros üdítőket mellőzni és sok vizet inni. Még nem annyira látszik de engem zavar. Van akinek sikerült legyőzni? Ha igen hogy és mennyi idő alatt?
2012. okt. 3. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem már sokkal kevésbé látszik mint azelőtt hogy elkezdtem több folyadékot inni és mozogni(futás+tánc)és tavasz eleje óta mára látványosan kevésbé látszik

ja és persze nem eszem sok gyorskaját havonta max.1x

2012. okt. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Juj, nekem Hot géllel sikerült. Én is úgy próbálkoztam eleinte, mint Te, hogy mozgás, meg egészséges életmód, de egyrészről én egyszerűen egy szelet csokinak nem tudok ellenállni (jó, mondjuk nem mindennap), másrészt mivel napi 9 órát melózom és este 7-kor érek haza hulla fáradtan, ezért nem nagyon jutott idő túl sokat mozogni. Annyi, hogy heti 4-5 alkalommal futottam a kutyával egy 20 percet, fél órát. Szóval ez így nem volt elég. És akkor a kozmetikusom ajánlotta ezt a Hot gélt. Én úgy használtam, hogy futás előtt bekentem magam, befóliáztam és ráhúztam egy cicanadrágot, hogy melegen tartsa. Futás közben jól kiizzasztotta ott a bőröm. Kb 1 hónap sem telt el, de gyönyörűen eltüntette a narancsbőrömet. Nagyon szeretem.
2012. okt. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!