Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kallos placentás hajpakolásokr...

Kallos placentás hajpakolásokról vélemény?

Figyelt kérdés

Hol veszitek? Mennyibe kerül? Milyen gyakran használjátok és hogyan? Mit tett a hajatokkal? Melyik a legjobb?


Köszönöm.!:))



2012. okt. 6. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

én egy nagy tégelyben vettem egy fodrászkellékes boltban de ilyet

[link]

a kallos is biztosan jó .én nem használtam rednszeresen rájöttem hogy nekem ezek hajpakolások nem érnek semmitse végülis nem száraz a hajam szóval nekem nem tett csodát, de más ódákat zengett róla, mondjuk nekem természetes nem festett hajam van , lehet akinek már szárazabb festett haja van lehet jobban beválik, olyan 1200 ft körül vettem sokáig elég ,

2012. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is ezt használom és nagyon jó. sok fodrász is ezt használja.
2012. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én hajammal semmi különösebbet sem csinált. Több Kallos pakolást is próbáltam, de sajnos egyik sem bizonyult olyan jónak, mint a drogériásak amiket használtam. Kár, mert árban sokkal jobb.
2012. okt. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is használtam kallos placentás pakolást, ilyet: [link]

Én nagyon szerettem, éveken át használtam. Sokkal puhább, selymesebb lett tőle a hajam. Általában hetente 1x használtam, de előfordult, hogy kihagytam, ha nem volt eszembe, vagy nem volt rá időm. Megmostam a hajam samponnal, kiöblítettem és a törölközőszáraz hajamra felvittem, de a hajtövekre nem, mert zsírosította volna. Egy zuhanysapkát ráhúztam a hajamra, törölközőbe bugyoláltam és fél óráig úgy hagytam. Utána alaposan kiöblítettem és kész is. Az első 1-2 tégely elhasználásakor még azt írták a címkén, hogy 30 perc elteltével mossuk le, most már azt írják rá, hogy kb. 5 perc után öblítsük ki. Viszont mivel régen fél óráig hagytam rajta és nem volt semmi baj, így mostanában is úgy használom.

Illetve most éppen nem, mert az utolsó tégely elhasználásakor már nem éreztem annyira jónak, gondolom hozzászokott a hajam az évek alatt. Így tavasszal váltottam, most gliss kurt használok, de ha elfogy ismét ilyet veszek, mert a placentás pakolás jobb volt a hajamnak, mint a gliss kuros és még olcsó is. :)

Én egyébként egy helyi kis drogáriába szoktam venni, a nagy tégelyes, azt hiszem fél literes lehet 5-600Ft körül van, de szokott lenni eurós boltokban is és fodrászkellékesnél is kapható.

2012. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt semmit.
2012. okt. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden Kallos/Serical pakolást használt, köztük a placentás is. Nagyon jó száraz, roncsolt hajra. De érdemes előtte a végéből vágatni kicsit,mert a töredezésen semmilyen pakolás nem segít.

Én minden hajmosás után használom, fél órára vagy tovább, csak a hajam végére teszem, a tövére nem. Puha, könnyen fésülhető és fényesebb lesz a hajam.

Illatra nekem a Latte tetszik nekem a legjobban.

2012. okt. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajam göndör és száraz, a sok vasalás miatt. Most nem vasalom. Használom a pakolást, először 10 percig hagytam fent, dehát az semmit sem ért. Utána 1 óráig, aztán kb 30 percig, de én nem észlelek változást :( jó, mondjuk kb csak 3 hete használom. de remélem rendbe hozza a sérómat
2012. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja, és én fodrászkellékesben lettem a 275ml kiszerelést, 355 ft-ért
2012. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!