Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufrut szeretnék de oldalt...

Frufrut szeretnék de oldalt van a választékom. Mit tegyek hogy ne választódjon el oldalt?

Figyelt kérdés

Mindig problémám volt ezzel, emiatt sokszor döntöttem úgy hogy akkor megnövesztem de most megint szeretnék, csak bármit csinálok vele, beszárításkor is próbáltam úgy csináli ghogy neválasztódjon el, de nem igazán segített. Hajtincseket is próbáltam odafésülni de mivel ritka a hajam ezért nem volt sok értelme. Mi lenne a megoldás hogy ne választódjon el? Vasalni ott?


Köszönöm a válaszokat.



#frufru #választék #frufru és választék #választék oldalt
2012. okt. 7. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szi küldj egy képet hogy most milyen ott a furfrud mert nem nagyon tudom elképzelni a választékot vagy amit most leírtál:s 18L
2012. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne vágass frufrut, vagy olyat, aminél nem néz ki idiótán, ha szétbukik.

Lakkozhatod, fésülgetheted 5 percenként, az akkor is szétjön és nevetségesen néz ki, ráadásul a sok formázószertől lelapul, esetleg a bőrödet is irritálja, és kipattogsz...

Nem éri meg, célszerűbb mindig olyan frizut vágatni, ami akkor is jól néz ki, ha a fél napodat nem a formázgatásával töltöd. :)

Nem feltétlen kell elöl-hátul egyhosszú hajat viselned, de a pónifrufrut inkább felejtsd el. Esetleg egy kicsit hosszabb, ferdén vágott frufrut, vagy oldalfrufrut tudok ajánlani, én még azokkal voltam el a legjobban.

2012. okt. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ferdén vágott frufrut is próbáltam de annál is szátnyílt :/
2012. okt. 7. 13:27
 4/4 A kérdező kommentje:
*szétnyílt
2012. okt. 7. 13:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!