Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikorra lesz ilyen bőrszínem?

Mikorra lesz ilyen bőrszínem?

Figyelt kérdés

Január környékén szeretnék elkezdeni szoláriumba járni. Most kb. ilyen színű a bőröm: [link]


Ez lenne a cél: [link]


A kérdés az lenne hogy hány alkalom után érhetném el ezt a bőrszínt?



2012. okt. 7. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a bőröd tónusa, ezt így nem lehet megmondani, hogy belinkeltél Selena Gomezről egy képet...Van aki sosem lesz ilyen, mert egyszerűen a bőre nem bír "ennyire" lebarnulni, de viszont, ha barnulásra hajlamos bőröd van, akkor olyan 8 alkalom után, de ez szolitól is függ, szóval a kérdésedre lehetetlen normális és igaz választ adni! 18/L
2012. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hófehér a bőröd akkor nem lesz sose ilyen... legfeljebb szeplők és pöttyök jönnek majd elő rajta. Nem is értem miért akar valaki szép fehér bőrből ronda barnát csinálni?! Még csak nem is divat már...
2012. okt. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ha napozok akkor már kb. 3 alkalom után meglátszik. Amúgy nem agyonszolizott bőrt akarok, csak egy egészséges alapszínt ugyanis sötétbarna hajam van (eredeti hajszínem!) és nem mutat valami jól hófehér bőrrel. Úgy nézek ki mint egy vámpír és nekem nem jön be egyáltalán.
2012. okt. 7. 19:29
 4/4 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Ez a bőrödtől függ, hogy mennyire tud lebarnulni, de ha viszonylag jól akkor kb. 1,5-2 hónap. Én a csokicsöves szolit ajánlanám, mert az természetes barna színt fog adni neked, főleg ha a szoliban kapható krémek közül is használsz, ami nem csak hidratál hanem hosszabbítja a barnulási folyamatot!
2012. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!