Segítsen valaki?!

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy hova lehetne írni,de mivel a bőrömön van ezért ideírom :) Na az lenne hogy van egy nagyon nagy ,,dudor'' a homlokomon..Belső pattanás lehet mert nem fehér és nem jön belőle semmi csak genny. Közelről is látszik,de nem annyira mert nagyon lealapozóztam a homlokom. A homlokomon több apróbb pattanás is van,de azok nem nagyon vészesek.De ez a dudor ami tegnap reggel keletkezett nagyon idegesít.Osztálytársam bántott is vele,hogy egyszarvú,de úgy csináltam mint aki nem veszi észre hogy ezt mondta...messziről jobban látszik a dudor...hetek óta használok Szalicilsavat de az se hat,najó egy kicsit igen de nem nagyon.

MIVEL TUDNÁM A PATTANÁSOKAT ÉS A DUDORT ELTŰNTETNI?:))))


u.i: a pattanásaim nem fehérek hanem olyanok amik nem fehérek,és még pár bőrtüsköm is van de azokat eltávolítom:) (elég értelmetlen lett)


AKI TUD KÉREM SEGÍTSEN, MERT NAGYON ZAVAR!!!:( :DD



#pattanás #dudor #gubó #bőrtüsök
2012. okt. 8. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
idővel.
2012. okt. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valami hatásosabb válasz?:)))
2012. okt. 8. 15:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, várd meg, tonikozd reggel és este arclemosó mindenképp.
2012. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja meg egyébként az sem utolsó, ha gőzölsz akkor talán kibírod majd nyomni.
2012. okt. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott ilyesmi pattanásom lenni, a durva az, hogy feszül és fáj is. Nekem ez kb. 1-1,5 hét mire elmúlik. Először csak nő és nő, egyre jobban feszül és fáj, aztán meg fokozatosan lelohad.

A múlt héten vettem essence pure skin korrektort, ez új termék. Nem hittem, hogy használ, de mondom, ha elfedi a pattanást, már az is jó. Már első nap is sokat segített, éreztem, hogy estére kisebb lett a dudor, s másnap estére el is múlt. Szóval 2 nap alatt eltűnt a pattanás, amivel máskor 1-1,5 hétig szenvedek.


Egyébként nem is drága, 600 Ft körül van.

2012. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
esküszöm lehet hülyeségnek hangzik de nekem csak ez vált be..de komoylan hihetetlen rövid idő alatt levitte.rakj rá egy szelet krumplit nekem már fél óra után is érezhető a változás.
2012. okt. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek :) nekem csak az a lényeg hogy eltudjam takarni valamivel :)

sszerintetek ha jól lealapozózom akkor látszódni fog még?:s

mert fel szeretném holnap tűzni,de nagyon gáz ez a dudor

2012. okt. 8. 21:25
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, ha jól le alapozózod látszódni fog és még hülyébben fog kinézni, meg csak annál rosszabb lesz mivel nem kap levegőt, de te tudod..
2012. okt. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!