Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hő nélküli hajgöndöríté...

Melyik hő nélküli hajgöndörítés vált be Nektek legjobban?

Figyelt kérdés
A szalagavatómra kellene, utána belakkozom, szóval meg fog állni, de nem szeretném elégetni a hajam hajvasalóval, hajsütővassal.
2012. okt. 8. 17:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Derékig érő hajam van, ha ez számít hozzá :)
2012. okt. 8. 17:51
 2/10 anonim ***** válasza:

Hajcsavaró.


Egy alkalomtól nem ég el a hajad, sőt, egyáltalán nem égeted el, ha normálisan használod. A hajcsavaró sem az az igazi hajpajtás ám.

2012. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az én hajamnak sajnos nagyon-nagyon árt, nagyon csúnya lesz tőle :/ régebben göndöríttettem hajvasalóval, gyönyörű végeredményt értem el, kb ilyet: [link]

de aztán le kellett vágatnom belőle 20 centit, pedig kerámialapos vasalóm van, és a sütővassal is így szétégett :( a lakkot úgy vettem észre, hogy jobban tolerálja. Olyat szeretnék mint a képen, vagy legalábbis hasonlót :)

2012. okt. 8. 17:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Majd megpróbálom :)lehet, hogy akkor én nem használom megfelelően :))
2012. okt. 8. 17:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy kb. a hátam közepéig ér a hajam, de ilyenek, hogy hajsütővas annyit sem ér neki, mint halottnak a csók...

Nekem csak a hajcsavarótól marad benne a göndörség, este megmosom, berakom csavarókra, úgy alszom, és reggel (vagy napközben, amikor kell) kiveszem. Nekem ez a legtartósabb göndörítés, de még így is néha kirúgja magát.

2012. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el fodrászhoz, egyszer van szalagavatód, megérdemled.

Én is göndör hajat szeretnék szalagavatóra, de olyat, ami kicsit el van tűzve. Én inkább elmegyek fodrászhoz, mert ő nagyon szépen meg tudja csinálni a hajam, sokkal szebb, mintha én csinálnám és használ valami olyan terméket (nem tudom mit), ami mellett hiába vasalja ki vagy göndöríti be, nem szárad ki a hajam, nem lesz sprőd. Másrészt, ha fodrász csinálja, tuti tartós lesz. :)


Nekem egyébként a szivacsos hajcsavaró vált be legjobban, éjszaka sem zavaró, nyugodtan lehet tőle aludni. Szép göndör lesz tőle a hajam, ha jól befújom lakkal akkor talán ki is bír 8-10 órát. :D

2012. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs hajcsavaróm, befonni szoktam franciafonásba. Egyenletes lesz tőle és nagyon sokáig megmarad benne a göndörség. Esetleg kísréletezhetsz a zoknis módszerrel is: youtube-on beírod, hogy sock bun secret és kidobja.
2012. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, kipróbálom!
2012. okt. 11. 01:34
 9/10 anonim válasza:
Csinálj papírból ,,gurigákat" és tekerd rá a hajad.Ha egy tincsel végeztél hajtsd félbe és gumizd össze. Az én hajam a fenekemig ér és mindig bejön.
2014. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Zoknival kényelmes egysuerű szép
2017. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!