Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Egész életemben göndör hajam volt, tavaly júliusban elkezdtem fogamzásgátlót szedni (Dienille). Attól kezdve(majdnem 1,5 év alatt, ugye)a hajam egyszerűen elkezdett fokozatosan kiegyenesedni.Most totál egyenes.Derékig ér, de totál élettelennek érzem.Így nem tudom,és nem is akarom megszokni.Arra is gondoltam,hogy levágatom totál rövidre,de ezt már csak "bosszúból" tenném,annak meg soha nincs jó vége.

Voltam egy hajgyógyásznál,ahol műszeres vizsgálattal megnézték a hajamat és a fejbőrömet, a vizsgálatot végző nő azt mondta, hogy rengeteg hormon van felhalmozódva a szervezetemben, és a fogamzásgátló is lehet okozója a dolognak.Mit szóltok?



2012. okt. 8. 19:44
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy igaza van. Ha hullhat a hormonzavartol akkor miért ne egyenesedhetne is?
2012. okt. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,én is így gondolom.De remélem,hogy most,miután abbahagyom,visszafelé is működhet a folyamat.
2012. okt. 9. 08:12
 3/3 anonim válasza:
Azért nagyon ne reménykedj, lehet már így maradsz. :)
2012. okt. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!