Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki mindennap be zselézi...

Valaki mindennap be zselézi vagy bewaxolja a haját vagy valamit használ a hajára és nem hullik neki én félek az ilyeneket használni a hajhullás miatt mit használhatok ami nem okoz hajhullást?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 03:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajhullást akkor okozhat, ha a fejbőrre kerül. Ezt el lehet kerülni, bár attól függ mire kell a zselé... vannak egyébként kíméletesebb zselék, amik természetes anyagokból állnak, ezek nem annyira ártalmasak.
2012. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én több mint 10 éve zselézem a hajamat és semmi ritkulás hajhullas, pedig szinte mindig van rajta. Ha nem vagy hajlamos a hajhullasra, meg a kopaszodasra akkor sztem nem kell tartanod, ha igen akkor.tök mindeggy hogy zselézed e vagy nem úgy is kopaszodni fox! 25/F
2012. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek részben igaza van. De zselét hideg, fagyos időben semmiképp se használj mert ráfagy a hajadra ami akár le is törhet. A wax hideg időben jobb mert zsírosabb anyag ami nemigen fagy meg. Jó időben mindegy. Viszont annyi még, hogy vizes hajra egyiket se kend (főleg hidegbe ne, de amúgy se.)
2012. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. okt. 11. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!