Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér bőrhöz és kék...

Nagyon fehér bőrhöz és kék szemhez, hogy áll vörös haj?

Figyelt kérdés
Sziasztok először is az érdekelne, hogy szerintetek menne-e a hófehér bőrömhöz a vörös haj. Igazából mindig is ki akartam próbálni és úgy döntöttem most itt az idő.. csak kicsit még tartok tőle.. A másik kérdés, hogy volt már régebben vöröses árnyalatú szőke hajam és a vörös árnyalat nagyon gyorsan kikopott belőle.. Most festett szőke a hajam (eredetileg sötét szőke) ha befestetem vörösre az is ilyen hamar kikopik? Vagy mivel fodrász csinálja ő megtudja oldani, hogy ne? Köszönöm.
2012. okt. 11. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Festéktől függ hogy milyen hamar kopik, na meg hogy mennyit mosod, ha hetente csak akkor sokáig megmarad a színe.

Pl. most Kallos Glow vöröset használok, ez eddig a legtartósabb amit próbáltam, de persze ez lehet hajfüggő is hogy kinek a haján meddig tart. Én magamnak festem, a fodrász sem csinált különbet... csak 10szer annyiba került.

2012. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként fehér bőr + kék szemhez szerintem jó választás. Kivéve ha kipirosodós, pattanásos a bőröd, azt nagyon kiemeli.
2012. okt. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A vörösről alapdolog tudni, hogy CSAK világos bőrrel áll jól.


Azonban nem az egyetlen lényeges dolog: karakteres, arányos arc is kell hozzá, hogy az igazi legyen :)


Kopás: a hajad állagától is függ, valamint a festék minőségétől. Mindenképpen fodrászkellékes és ne bolti, előrecsomagolt szart használj!! Alfaparf, Bes, Wella, Londa pl. jók fodrászkellékesből.

2012. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is nagyon fehér böröm és kék szemem van és voltam már vörös! alig vártam hogy teljen az idö hogy át tudjam festeni! nekem nem tetszet olyan voltam mint a pumukli!
2012. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!