Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csokiszolinál ha van álló és...

Csokiszolinál ha van álló és fekvő is akkor melyik az erősebb? Azt mondják az álló. De abba viszont nincsen arc barnító a fekvőbe pedig van. Akkor ha az arc a fontos akkor az fekvő vagy arra is az álló?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 17:25
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Hogy melyik az erősebb az a csövektől függ,mert a csokicsöveken belül is van több féle.A legerősebb cső a Hot!Dark-os.Szerintem a legjobb megoldás,ha felváltva jársz.Mondjuk 2xfekvő 1x álló.Én személy szerint a fekvőt jobban kedvelem,az én arcomat az barnítja jobban.Ha ilyen fontos az arc akkor vegyél krémet rá.Vannak kifejezetten arcbronzosító krémek.Nekem a SCYN Poker Face vált be,ráadásul olcsó is :)

2012. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!