Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Missie kérdése:

Mitől lehet ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap festettem be a hajam Colour B4 hajfestékkel, a tövét szőkésre szívta le, a többi pedig vöröses barna volt. Előtte 3-4 évig barnára majd feketére festettem. Ma reggel mikor felkeltem a töve is bevörösödött, és most nézem hogy az egész sötétbarna lett, helyenként vörös csillogással és a fekete is látszódik... Mitől lehet ez? Érdemes még egyszer megpróbálnom Colour B4- vel?

2012. okt. 11. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A fekete hajat köztudottan lehetetlen átfesteni, és leszivatásnál is elég sok szenvedést igényel...Szerintem próbálj ki mást, mert ezek szerint ez nem jött be neked...:)
2012. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!