Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Clinique termékek mennyire...

Clinique termékek mennyire jók és mennyire drágák?

Figyelt kérdés

Ezt az even better eyes-t szeretném kipróbálni a szem alatti karikáimra.

De ilyen bolt csak Budapesten van, én meg nem járok arra minden nap és nem akarok azzal szembesülni ha felmegyek, hogy 10 000 Ft.

Valaki használt ilyet vagy egyátalán Clinique terméket? Vélemények, tapasztalatok ezzel kapcsolatban?


2012. okt. 11. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jók, de drágák, vannak olcsobb profeszionális termékek amit kozmetikus tud ajánlani.
2012. okt. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

most láttam valahol, hogy 12 600 Ft.

Más terméket tudnátok ajánlani erre a problémára? Nem korrektort, hanem valami olyasmit ami végleges megoldást jelent.

2012. okt. 11. 21:08
 4/4 anonim válasza:
Hát az áruk megvan. De pl én allergiás vagyok a szempillaspirálokra, és csak a Clinique termékeket viseli el a szemem:( Szóval áldozok rá. De ha nem okoz irritációt számodra más termék próbáld ki az olcsóbbat szerintem.
2016. ápr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!