Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lenmag, szezámmag, köles. Van...

Lenmag, szezámmag, köles. Van még valami, amit ajánlott rendszeresen fogyasztani?

Figyelt kérdés
Növesztem a hajam, és ezekről tudom, hogy nagyon jó hatással vannak a hajra, és a bőrre is. Van még olyan zöldség, gyümölcs, vagy bármi, amit ajánlott napi rendszerességgel fogyasztani?

2012. okt. 12. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Tökmag. A legerősebb cinkforrás.

Sütőtök, brokkoli. Kaja-haj szempontjából az ősz a legkirályibb időszak, mert ilyenkor vannak a legtáplálóbb ételek szezonja.

2012. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Még jó, mindig ilyenkor kezd el hullani a hajam :S

Köszi a választ:)

2012. okt. 12. 13:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Idáig úgy csináltam, hogy köles megfőzve, banánnal turmixolva, + 2-2 kanál köles és szezámmag. Most banán helyett sütőtököt turmixoltam... hááát, ilyet utoljára 1 éves koromban ettem XD
2012. okt. 13. 07:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!