Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudok ilyen hajat csinálni?

Hogy tudok ilyen hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos a probléma hogy nem tudok magamnak olyan frufrut (vagy hogyirják) csinálni ami oldalra el"húzódik" egészen a bal oldalról jobbra vagy fordítva (pl.:mint a bal oldali szőkének. [link] )

Már próbálkoztam hajlakk stb, de nem áll meg mindig leesik meg nem áll meg úgy jobb oldalt..apu nem akarja egyáltalán hogy levágjam a hajam, de már belevágtam.... elöl és most rövid mivel ezzel próbálkoztam..de nem is tudom elmagyarázni hogy esik le a hajam ... meg nem jön el oldalra..na mind 1 egy videót vagy egy magyarázatot tudnátok adni/írni? nagyon megköszönném! :)

13/l


2012. okt. 12. 16:29
 1/7 B25 ***** válasza:
Egy 13 évesnek szerintem nem állna jól ilyen haj. Tényleg nem akarlak megsérteni de ez elég ahhhmmm. Érted.
2012. okt. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Értem... gondoltam hogy lesz egy ilyen válasz.. :)

mondjuk igazad lehet de tetszik.. és.. :D nem vagyok az az emo meg scene stílus de tetszik ez a haj forma mármint csak a frufrujuk és nem lenne feltupírozva meg semmi mert az sztem nem jó vagyis nem tetszik.. .. :)

Köszi a válaszod! ;)

2012. okt. 12. 19:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne próbálkozz !!! Katasztrófa lesz belőle !!

Menj fodrászhoz !!!!!

2012. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom az ilyen hajat mert ha nincs tökéletesre beszárítva ,akkor hülyén néz ki !
2012. okt. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazatok van jobb lesz ha nem próbálkozok.. :D
2012. okt. 12. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Tépett frufruja van, és oda van vasalva meg hajlakk.
2012. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg fog gyűlni vele a bajod. Nem ajánlom ezt a hajat, macerás.
2012. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!