Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki tud jó és nem túl...

Valaki tud jó és nem túl drága fodrászt Pécsen?

Figyelt kérdés
Maximum 3000-3500 ftot tudnék rá költeni, ritkítani kéne a hajamat, meg frufrut szeretnék vágatni, meg max. kicsit vágni, festetni NEM. lécci írjatok árat, tapasztalatot, elérhetőséget is, köszönöm!

2012. okt. 12. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2x is próbáltam a Kossuth téren azt a biofodrászatot és mindkétszer elégedett is voltam vele. Megyek még. Asszem 3300-at fizettem mosás, fejmasszírozás (ezt ki ne hagyd!!!) és vágás, szárításért. Átlagos áron dolgoznak és nem kell bejelentkezni, ami nálam azért előnyös, mert én pl azt sem tudom, hogy holnap mit csinálok, nem hogy 1 meg 2 hét múlva...
2012. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor nekem is kb 3500 lenne, és nem vágna többet, mint amennyit kérném? / volt fodrászom mindig azt csinálta.. / a fejmasszírozás meg csak jó érzés, vagy valami jó hatása is van?:) mert ha nagyon nem éri meg, akkor nem igényelném, mert nincs túl sok pénzem:\:)
2012. okt. 12. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejmasszázzsal kb pár száz forinttal kerül többe az egész, mint nélküle. Szerintem azon ne múljon. Igen egyébként van jó hatása, hajnövesztéshez szokták nagyon ajánlani, bár nyilván 1 db 5 perces masszázs után nem fog centiket nőni a hajad egy hónap alatt :D tehát ahhoz rendszeresen kéne végezni, meg odafigyelni a helyes táplálkozásra, mert a masszázzsal élénkíted a vérkeringésed, ami által a vitaminok, tápanyagok eljutnak a hajhagymákig. Ha meg nincs vitamin, tápanyag, akkor aztán masszírozhatod a fejed amennyit akarod, semmi nem lesz belőle... na de kicsit elszaladt velem a ló, nem ezt akartam kihozni :D hát figyelj, én mindig úgy vágatok, hogy a fodrászra bízom, persze ha előzetesen velem lefixálta. Hosszú hajam van, így pl legutóbb meg sem látszott rajta, hogy 4 centit vágattam. Mondjuk egy vállig érő frizuránál az már soknak tűnhet. Tehát odamegyek és mondom a fodrásznak mutassa meg ő mennyire gondolt. És általában rábólintok. És mindig annyit vág amennyit mutat, ezzel nekem nincs gondom. Én elégedett vagyok velük. Múltkor mondjuk kicsit dühös voltam, mert annak ellenére, hogy hétköznap délelőtt mentem, várni kellett vagy 40 percet, mert annyi volt a vendég (ugye nem kell előre bejelentkezni, csak odamész...). Hát elég kellemetlen lett volna, ha épp amúgy sietek, mint általában, de most szerencsére ráérős voltam.
2012. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen:)
2012. okt. 28. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!