Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdett hullani a hajam,...

Elkezdett hullani a hajam, már vettem Bánfi balzsamot, de egyenlőre nem javul, sőt még rosszabb is. Nektek mi segített?

Figyelt kérdés

ricinussal kenem, és elég szépen nő, és nagyon jó dús is lett. mivel meg is akarom növeszteni lemondtam a szőkítésről (elég extrém színű volt ahhoz meg szőkítenem kellett.) most befestettem barnára, mivel ilyen az eredeti színem, hogy le növesszem.szóval a ricinus eddig elég jól használt, most egy 2 hete nem kentem, és most nagyon elkezdett hullani. úgy veszem észre hogy hajmosáskor, kb egyfolytában tele volt a kezem kihullott hajjal, hát eléggé megijedtem .

vettem Bánfi hajbalzsamot, ami kimondottan hajhullásra jó. Hát kipróbáltam, hajmosás után és rajta hagytam olyan 10 percig, közbe masszíroztam egyfolytában.

mikor kimostam a cuccot, és baromi nagy csomók maradtak benne. (holott ez balzsam..) én hajmosás után mindig óvatosan kifésülöm a hajam,sokak szerint ez nem jó,mert ilyenkor nagyon puha a fejbőr, és sok hajszál kijön, de ha ilyenkor nem fésülöm ki, akkor később már nem is tudom. mivel így gubancokat nem tudtam kifésülni,kellett használnom egy sima egyszerű balzsamot. ettől szép puha lett, viszont ugyanúgy hullott. :S



2012. okt. 12. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:

1. őszi hajhullás van, elég sokunk szenved most ettől

2. a Bánfi balzsamtól ne is várd, hogy elmúljon a hullás, mert nem fog. Akkor hajszesz és sampon kombináció. A balzsam az másra való... arra való, mint a többi balzsam, csak ez Bánfi.

3. ha a ricinus bevált, akkor folytasd vele, de mondom, őszi hajhullás van, így nem is biztos, hogy bármi használni fog.

2012. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a 2.esre válaszolnék:

azért vártam hogy legalább kifésülni kitudjam, mivel ez egy balzsam, de még arra se volt jó, és jobban össze gubancolódott mint egyébként. azért vártam csodát tőle,mert ez kimondottan hajhullás elleni.

2012. okt. 12. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is csomókban hullik 1-2 hónapja a hajam. igazából nekem a fogínyem is gyulladt azzal most elmentem fogorvoshoz. remélem most már nem fog annyi hullani.
2012. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!