Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a divat a lanyoknal es...

Mi ez a divat a lanyoknal es a hosszu haju fiuknal, hogy leborotvaljak a fülük feletti hajat? (kep)

Figyelt kérdés

Erre gondolok:

[link]

Egyre több ilyet latok, honnan indult ez, vagy mi ez a hülyeseg?


2012. okt. 13. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

most erre mit lehet írni?

egy kitalálta, vagyis előszedte (mert a divat ismétli önmagát) és most hirtelen olyan sokan akarnak egyediek lenni, hogy rögtön hasonlítani kezdenek egymásra :D

2012. okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Skrillex hozta be...de jaj, ne is mond:S van a suliban egy csaj, ilyen sovány, világos haú, beesett az arca, sápadt, és így van lenyírva a haja, és olyan mint kemoterápiára járna:s pedig amúgy szép, de így borzalmas
2012. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyetertek, a legtöbb szep csajt borzasztoan elcsunyitja. Meg nem is hiszem, hogy tisztaban vannak azzal, hogy hany ev kell, mire az megint olyan hosszu lesz, mint a többi haja... Az meg sztem eleg idiotan fog kinezni, ha a gyönyörü loboncba ott egy 5 centis ize...
2012. okt. 13. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszeni tetszik, de nem vállalnám be, mert mire megnőne ugyanilyen hosszúra huuuu:| Egy barátnőmnek volt így felnyírva a haja, és most h növeszti a lenyírt részt, elég gyérül néz ki, már nem azért...
2012. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
atya ég már avrilnak is van?
2012. okt. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most én is megdöbbentem hogy Avrilnak is ilyen haja van :O Borzalmas, pláne ha a husisabb csajokon látok ilyet, egyszerűen undorító...
2012. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nőnek erős karaktert kölcsönöz, sokan ezért nem is merik bevállalni csak 1kis kockát oldalt

Nekem teljesen alá van nyírva (2mm) csak fejtetőn van hajam

Gondolom srácoknál nem fújozzátok le, mert eddig az volt a bajotok fúj emó-s hajú


Undercut-nak nevezik a hajat

20/F

2012. okt. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan jött, de szerintem hihetetlenül undorító. Avrilnek ráadásul mindig is irigyeltem a szép hosszú haját, erre beleborotvál... De ha más is beleborotvál, hát basszus, nagyon ronda!!!!
2012. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!