Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a hajammal?

Mit tehetnék a hajammal?

Figyelt kérdés

Erősen hullámos (vékony szálú) hajam van, a végei göndörek. A tövénél hamar zsírosodik, a végei szárazak. Hajmosás után nem tudom kifésülni, mert nagyon összegubancolódik, és miután megszárad sem igazán sikerül, olyan lesz, mint a söprű.

Hogyan szüntethetném meg ezeket a problémákat?


2012. okt. 13. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem hajhullás problémám van(de inkább már csak volt)

és varga sampont vettem rá. nekem is elég hamar zsírosodó hajam van, és kb 2 nap alatt már bezsírosodott, de amióta ezzel mosom négy napig is elvagyok!

szerintem még vízesen kéne kifésülnöd , úgy talán könnyebb,mint szárazon!

a száraz végekre nézz valami balzsamot , jók szoktak lenni, vagy forcapil kapszulát (amiben sok a vitamin , ami erősíti a hajad)

és ne fésüld sokat!!! attól még jobban törik , roncsolódik!

2012. okt. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél Gliss Kur kifésülő spray-t. Nedves hajra kell fújni és sokkal-sokkal könnyebb kifésülni a hajat!

A száraz hajvégre pedig hajpakolást ajánlok, amit nem szabad a hajtőre kenni mert jobban fog zsírosodni.

A zsírossággal nincs tapasztalatom...

2012. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is zsirosodik a hajam. de egyenes ovis koromba 60cm es hajam volt most csak a cicim alaig er es nem tudom toredezett e a vege ossze vissza al szerintetek mi van///???
2013. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!