Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esetleges válaszok, tippek?

Kennykosz kérdése:

Esetleges válaszok, tippek?

Figyelt kérdés

Levágattam a hosszú hajam, hátul még elviselhető, viszont a frufrum teljesen el lett rontva..

Valakinek van tippje hogy egy átlagos haj hány hónap alatt nő mondjuk 5-6 centit?

NYUGTASSATOK MEG!



2012. okt. 14. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
csatold hátra a frufrudat, hajpánttal tűzd hátra. 5 centi meg kb. 4-5 hónap alatt nőhet...:/
2012. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fuh köszi! amugy olyan gáz hogy egyszerűen mindig minden fodrász valahogy elrontja a hajam... folyton, és utána meg parázhatok hogy mikor nő vissza.
2012. okt. 14. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én is mindig így járok. Elmegyek levágja ok. Aztán a vágás vége felé mindig rábeszélnek a frufrura.. Persze el is lesz cseszve rendesen. Úgyhogy én már tapasztalatból mondom, hogy az első héten nagyon idegesítő, de utána megszokod és fel sem tűnik. A másik meg, hogy nem muszáj 5-6 centit nőnie. Frufrunál egy két centi is sokat számít már. Az meg hamar megvan.
2012. okt. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A frufru hamar nő nagyon. Nyugi, megszokod egy pár nap alatt, de észre sem veszed és hosszú lesz! :)

Addig pedig csatold hátra :)

2012. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondoltam úgy zárójelesen leírom hogy vasalom, de már leszokóban vagyok. Mármint kevesebbet vasalom mint még anno az " emo " korszakomban.

Képet nem tudok mutatni hogy milyen lett milyenből, viszont van barátnőmmel egy youtube-os fiókunk és a legutóbbi videón rajta vagyok immár rövidebb hajjal..:

a barna/ fekete vagyok

rövid frufrus:

http://www.youtube.com/watch?v=j-Y3pdTliUY

még anno hosszabb:

http://www.youtube.com/watch?v=vwNMPhOTXTI


:/

2012. okt. 14. 23:30
 6/8 anonim ***** válasza:

A videó de nem kellett volna :D

Mindegy, fogd fel a fejed tetejére.

2012. okt. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"NYUGTASSATOK MEG!"


Nyugodj meg!

2012. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

sajnos csak ezzel tudtam mutatni egy előtte és utána "képet" :) ( nem a videó volt a lényeg )

hát nagyon remélem hogy gyorsan visszanől.

2012. okt. 14. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!