Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín és forma állna...

Milyen hajszín és forma állna jól?

Figyelt kérdés

Szögletes arcom van és nem tudom milyen hajforma és szín állna jól...

Sötétbarna szemem van és bőrhibáim is vannak nem vészes de nem szeretnék olyan színt ami erre esetleg még fel is hívja a figyelmet!

olvastam pár helyen hogy a hosszú haj nem jó de én ugy gondolom hogy a rövid még jobban kiemeli a fejformám...


2012. okt. 16. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
milyen az eredeti hajszíned és meddig ér most a hajad? képet nem tudnál mutatni?
2012. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

képet sajnos nem tudok feltölteni...


de a mostani hajam az rövid.. kb. vállig érő vagy talán egy kicsit rövidebb


a hajszínem pedig hát... most elég kopott állapotban van mivel nem tudom milyenre fessem de ilyen világosabb barnás... és én szeretném a csoki barnát kipróbálni.. csak félek..

a szemem is sötét barna nem tudom hogy állna

és a másik ami zavar hogy a szemem nem kidülledt tehát nincs ilyen szép nagy boci szem hatása és olyan hajszínt szeretnék ami azért kicsit a szememet is kiemeli.. nem még jobban elnyomja! :)

2012. okt. 16. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!