Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyobb vagy kisebb hajcsavaró...

Nagyobb vagy kisebb hajcsavaróval csavarjam fel a hajam?

Figyelt kérdés
ha szép nagy fürtöket szeretnék elérni.. illetve ha ma felcsavarom , akkor reggelre jó lesz?

2012. okt. 16. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb csavaróra csavarod fel a hajad, annál nagyobb hullámok lesznek benne. Este, mielőtt lefekszel aludni fésüld át a hajad és a kicsit nedves tincseket csavard fel. Tényleg csak egy kicsit legyen nedves, úgy 90%-ban legyen száraz a hajad. Reggel, amikor felkelsz a biztonság kedvéért pár percig szárítsd a hajad hajszárítóval, hagyd kihűlni a tincseket, majd szedd ki a csavarókat. Ne fésüld meg a hajad, mert akkor kifésülöd a hullámokat a hajadból. Csak az ujjaiddal igazgasd meg a tincseket. Lakkal fixáld és kész vagy. :)
2012. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy gondoltam , hogy megmosom a hajam és azután csavarom fel.. miért nem szabad teljesen vizes hajat csavarni ?
2012. okt. 16. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen száradna meg. Hacsak nincs hajbúrád, de én még azzal se szoktam totál vizesen becsavarni. Az előttem szólóval egyetértek bár én annyiban változtatnék rajta, hogy lakk helyett inkább habot választanék, sokkal ruganyosabb és természetesebb hatása van. Ne rakj sokat, amikor még nyirkos a hajad fújj egy keveset egy fésűre és fésüld bele finoman,így könnyedebben el tudod oszlatni a hajadon, és csak ezután csavard be.
2012. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!