Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, derékig érő haját...

Hosszú, derékig érő haját leborotválta egy lány a jótékony, figyelemfelkeltő reklám érdekében, mi a véleményed róla? Neked mit üzen a videó?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon merész, tömör, lényegre törő és sokkoló reklám.


A lány nekem azt üzeni, a (ahogy az utolsó másodpercekben ki is volt írva) "Az életed a szépséged!", azaz nem a külső, hanem a belső számít igazán.


Szerintem ez egy pozitív reklám azok részére akik betegség miatt kénytelenek lettek kopaszok lenni, erőt adhat nekik! Tovább minden tiszteletem a lányé, nagyon bátor!


http://www.youtube.com/watch?v=iUVFI04RnTs


2012. okt. 17. 08:04
 1/3 gelazso ***** válasza:
a reklámok mindig csak egyet üzennek: figyelj fel rám és vedd meg a cuccot amit reklámozok
2012. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez derékig érőnél sokkal hosszabb haj, fenékig érő. Azoknak biztosan egy pozitív dolog, akik elvesztették a hajukat. Ezen kívül az USA-ban nagyon nagy divat hajat adományozni különböző szervezeteknek, akiknek az a szlogenjük, hogy parókát készítenek belőle beteg gyerekeknek. Ennek az adományozásnak a reklámja is lehet. Millió videó van a youtube-on, amiben nők levágatják a hajukat, hogy pl. a Locks of Love-nak adják, hogy azok rákos gyerekeknek elkészítsék a parókát. Csak az "apró betűs résszel" van a gond.

A legtöbb haj, amit kap a szervezet a kukában végzi, mert csak a legjobb minőségűt használják fel, ami egészséges és megfelelő hosszúságú, nincs festve. Jó részét a felajánlott hajnak eladják hajhosszabbításokhoz. Amiből paróka készül, az sem rákos, hanem alopéciás betegekhez kerül, ami nem halálos betegség. Ráadásul még drágán is adják nekik.

2012. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem haj nélkül is szép ez a nő
2014. máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!