A hajfesték az oka?

Figyelt kérdés
Amióta festem a hajamat tartós hajfestékkel, olyan iszonyat durván elkezdett hullani a hajam,hogy az valami borzadáj! Fele annyi sincs mint másfél évvel ezelőtt. Okozhatja a hajfesték? Aki járt/jár hasonló pipőben, hogy csökkentette a hajhullást? Abba kéne hagynom a festést?

2012. okt. 18. 18:56
 1/6 agi91babe ***** válasza:

Szia!


Egy éve én is így jártam. Nekem azt tanácsolta a fodrászom, hogy ne csináljak vele semmit 2-3 hónapig. (se festés, se vasalás, se formázó kozmetikumok), hanem csak ápoljam, elég aktívan. Mire megint elkezdtem festetni szebb volt mint valaha, és sokkal jobb minőségű festéket használtunk, mondhatni a lehető legjobbat. :)

2012. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen színűre fested? A hajfesték nem egy egészséges dolog.. azt hiszem a feketétől meg kimondottan hullik. Neked akkor az indigó/henna való (nem tudom feketére mivel festik, de azt is lehet természetesen)
2012. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 barbuuus válasza:
nekem még soha nem volt festve a hajam, sok vitamint juttatok a szervezetembe és mégis nagyon hullik. ugyh lehet h nem csak a festés a gond, bár az első kommentelőnek igaza lehet :)
2012. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Éppen így volt két éve!

Ugyanazzal a színnel nem festetjük, hanem színezzük mai napig a fodrászommal, Biovanne-t is szedek. Igaz, hamarabb kikopik, sűrűbben kell járnom a színezésre, de egyáltalán nem bánom, ennyit megér, hogy legyen hajam. :) Sok sikert!

2012. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 agi91babe ***** válasza:

Kérdező!


Nehogy hennát kenj a rendes festett hajadra, mert kicsinálod. Azzal meg kell várni, hogy lenőjön, és utána is óvatosan.

2012. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Hasznosak voltak!
2012. okt. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!