Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyek a divatos hajak most?

Melyek a divatos hajak most?

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Hát, szerintem a vasalt sima már nem annyira divat, ahogy a festett szőke sem. Most inkább a sötétebb árnyalatok, és a hullámos haj megy. Persze nem vagyok szakértő...

20L

2009. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Oké, ettől eltekintve most (ha jól tudom) a hosszú haj a divat, olyasmi, mint miley cyrusnak van.
2009. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hosszú, hullámos, barna, frufruval.
2009. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Ki a rak az a Miley Cicus, vagy ki??????
2009. aug. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
hanah montana
2009. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
sajnos nekem borzalmas a göndör,mert alapból az,de nemszép,hanem összevisszaáll. így nekem még mindig sima,vasalt, és egyenes hajam van és lesz is még egy jódarabig:D szerintem az a jó,és szép, frizura ami jól áll neked és illik a fejformádhoz..
2009. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne olyan frizurád legyne amivel most a sok hüye divatbolodn üresfejű csitri mászkál, hanem olyan ami tényleg jól áll...mert úgy sokkal jobban nézel ki mintha valami közkedvelt, de hozzád nem illő frizurád van...
2009. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

MOSTANI divat:

Frufru stop! A Frufrunak vége, max a nagyon rövid hajúaknak megengedett (kb. 10 cm-s mint Rihannának), de nekik is csak oldalt fru.

A tömött frufrunak leáldoztak! A hosszú hajúaknak "nem megengedett" a frufru.

Amúgy pedig két szélsőséget adtak meg, a full rövid haj (10 cm) Vagy mell alá érő gyönyörű loknik. Lásd Miley Cyrus, Taylor Swift..

És mivel előb említettem, hogy két szélsőség a fél hosszú haj tilos. Annak már vége. És a bubinak vége. Szóval irány a fodrász vagy haj hosszabbítás vagy tüsi haj!

De a legviccesebb, a kerek arcformájúaknak, pont ez a két haj forma az ami tilos. Amitől még undorítóbb gömb fejük lesz.

Szóval a kerek arcformájúak dugják homokba a fejüket, úgy mint én. Ja és hajszínekben a barna és a fekete dominál. A lényeg, hogy sötét legyen és semmi szőke.


Remélem velem együtt értetek, hogy ez a leghülyébb hajtrend amit eddig láttam.. 2 olyan szélsőséget adnak meg, amik egyszerűen egyes embereknek lehetetlen.

2009. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!