Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl selymes a hajam, hogyan...

Túl selymes a hajam, hogyan erősíthetném?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, de a hajam olyan (hátközépig ér), mint egy 3 éves kislányé. Nagyon selymes és puha, és ebből kifolyólag nincs semmi tartása,csak lóg. Megmosom és mikor megszárad teljesen rálapul a fejemre, mintha 1 hete nem láttam volna sampont. A fogása meg... szinte kifolyik az ujjaim közül, annyira csúszik. Nem tudom formázni sem, hiába fújok rá fél flakon hajlakkot(legerősebb közül választok mindig), egyszerűen meg sem érződik rajta. Komolyan nem értem. Másnak az a probléma, hogy a haja egy szénaboglya meg seprű, nekem meg, mint a selyem... Szinte "folyik".

Mit tehetnék vele, hogy egy kicsit szárazabb legyen? Egy kicsit erősebb tartása, volumene legyen?


2012. okt. 18. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szólsz egy lépcsőzetes, tépett frizurához? Nekem utána egyáltalán nem tapadt a fejemre.
2012. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem festett...akkor meg fesd be a természetes hajszineddel megegyező szinű festékkel.Na akkor majd nem folyik, lesz tartása is:P nekem a tupir megáll lakk nélkül...sőt nem is kell tupir csak beletúrok. Na? :D XD
2012. okt. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor teszek még rá egy lapáttal: 10 éve festem a hajam!!!=)
2012. okt. 21. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Á,akkor ott a pont! :D Hidrogénezd és dauerold:P hátha segit :D
2012. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!