Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne ilyen színű a...

Hogyan lehetne ilyen színű a hajam? Hol tudok ilyen festéket venni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ki kell szőkítenem a hajamat, de a fodrászok, akiket körbekérdeztem, egyik sem tudta megcsinálni, azt mondták, lehetetlen... pedig itt van:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Hol tudok ilyen festékeket venni?



2012. okt. 19. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A rózsaszínt egyszerű leszívatod szőkére és nem vörös hajfestékkel fested be,hanem ilyen pirosassal,ami nem sötét! A kéket azt nem tudom,de szerintem az csak színezővel van!:)
2012. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Missi_Key ***** válasza:
gondolom kiszívatod fehérre és rányomsz valami gyenge színezőt..vagy kevés színezőt...vagy vannak ilyen anyagok ami úgy néz ki mint a kréta, de direkt hajra..azzal dörzsölni kell..a nevét most hirtelen nem tudom..
2012. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Az a baj, hogy szakemberrel nem tudnám megcsináltatni, vagy csak nagyon drágán esetleg Pesten de sajnos messze lakok. Esetleg tudtok olyan fodrászüzletet vagy valamilyen boltot amiben találhatok ilyen extrém színeket? Egyszer próbáltam ki a Directionst, de nem fogta be valami jól és hiába lett leszívatva :S Feleslegesen meg persze nem akarom tönkre tenni.
2012. okt. 19. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Míg én szőke voltam,mindig kallos szőkítő porral és oxy-val szívattam le és szerintem a palette termékek jól befogják a hajat!:)próbáld meg ezt! Bár nem biztos!:)
2012. okt. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szőkítőpor+ 12% oxi, ettől lesz a haj "szép" hidrogénszőke, arra kell festeni mondjuk a Directions színezővel. Az jó fajta, a többi színező is olyan végülis, nagy különbség nincs köztük. Elég drágák.

De használhatsz helyette keverőszínt is mert az olcsóbb, pl Kallos KJMN-t ajánlom, van belőle pink, kék, lila, piros, stb. Ehhez 6%-os oxit is kell venni, az a színelőhívó. [link]

Mint mindent, ezt is fodrászkellékes szaküzletben tudod megvenni.

Nekem most olyan a hajszínem mint az első... ezt egy kétszer kimosott Kallos pink keverőszínnel értem el. Elsőre élénkebb, sötétebb kicsit. De úgy is szép.:)

2012. okt. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!