Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rövid haj növesztése valóban...

A rövid haj növesztése valóban mindenkinek problémás?

Figyelt kérdés

Most ilyen a : [link]

csak dúsabb és oldalfrufrus. Egyenlőre ekkorára szeretném, hogz megnőjjön :

[link]

[link]

majd ilyet szeretnék:

[link]

[link]

Már többen mondták, hogy milyen problémás lesz megnövelni a hajam, meg hogy sehogy se fog állni stb. Ti mit tapasztaltatok?

Ja, és mit gondoltok mennyi idő alatt nőne meg ekkorára? Tudom változó, de csak úgy kb..

Köszonöm a válaszokat előre is. Majd mennek a zöldek:).


2012. okt. 20. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hónap alatt megnőtt tüsiből (3-4 cm) vállig érővé. Szóval nekem nem gond.

Bár én oda figyeletem a táplálkozásra, így lehet az is megdobta.

2012. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
havonta 1cmet nő a haj általában akkor ha nincs megtörve a vége
2012. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb akkora mint Selena Gomeznek az utolsó képen, és kb a 3. linken lévő képhez hasonlított hosszúságban. És tényleg, sehogy sem áll. Illetve állna, ha vasalnám, de azt el akarom hagyni, ezért csak beszárítva van. Akkor meg elalszom az egészet.

Igen, 1 hónap alatt átlag 1 cm-t nő a haj ,az enyém viszont gyorsabban nő, ez embertől függ.

2012. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!