Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kókuszolaj segít-e a seprűs,...

A kókuszolaj segít-e a seprűs, száraz, töredezett hajvégeken, vagy érdemes más hajvégápolót beszerezni? Hol kapható?

Figyelt kérdés

Avon, Kallos hajvégápoló termékekkel kapcsolatban is várnék tapasztalatokat.

Köszi! :)



2012. okt. 20. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon jó a kókuszolaj rá, én is azzal szoktam, de csak keveset rakj mert tömény.
2012. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és nem zsírosodik tőle a haj?
2012. okt. 20. 23:25
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó a kókuszolaj. Mosás előtt is használhatod. Pár órával előtte tegyél annyit a hajad hosszára, hogy éppen hogy kicsit zsírosnak tűnjön. Majd moss hajat. Mosás után törölközőszáraz száraz hajra tehetsz egy keveset. Kis mennyiséget (egy körömhegynyit kb.) szétdörzsölsz a tenyereden, és azzal átsimogatod a hajad hosszát a végektől kezdve. Ugyanezt száraz hajon is megcsinálhatod.

Én szeretem az Avon hajvégápolóját is (a zöld kupakos van). Szerintem jobb, mint a Gliss kur, mert nem olyan sűrű és könnyebb eloszlatni. Nagyon selymes és könnyen fésülhető tőle a haj. Nálam az egy gond vele, hogy hamar elfogy, mert nagyon hosszú és dús a hajam, így kb. 4-5 pumpálásnyi kell rá minden alkalommal.

2012. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel túl sokat a kókuszolajból és csak nyaktól lefelé használod, akkor nem lesz zsíros.
2012. okt. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha csak a végére teszel és keveset akkor nem zsírosodik.
2012. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as: most az a dilemmám, hogy melyiket vegyem: a kókuszolajat, vagy az avon hajvégápolóját.

mindkettő szimpatikus. :))

2012. okt. 21. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

én is kókuszolajat használok. az avonos és a kallos-os kizárva mert sok bennük a szilikon és ugye mint tudjuk az nem jó....

vagy még a ricinus olajjal is megpróbálkozhatsz, de szigorúan hajmosás előtt...én hajmosás előtt 3óráig (ha tehetem) ricinus olajat rakok rá, és mosás után, szárítás előtt kókusz olajat a végekre vagy alfa parf semi di lino olajat. nem törik és végre sikerül növesztenem is.:)

2012. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A töredezettségen nem segít. Nem ragasztja vissza, azt le kell vágni, viszont fényessé és puhává teszi, az tény. Én ajánlom a L'oréal Elsevw selymes olajat. Csoda. Jobb mint a kókusz olaj
2017. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!