Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az amúgy szőkésbarna hajam...

Ha az amúgy szőkésbarna hajam befestem bolti szőke festékkel, akkor lehet, hogy sárga lesz?

Figyelt kérdés

A hajam az a fajta, ami nyáron eléggé kiszőkül, télen meg bebarnul. Régen is volt már festve hamvas szőkére, most is ugyanazzal akarom (l'oreal excellence amúgy).

Csakhogy akkoriban világosszőke melírok voltak a hajamban, és most eszembejutott, hogy lehet, hogy akkor azért nem sárgult be a festéktől.. Mert csomó része a hajamnak ugye már le volt szívva. Most viszont már 6 hónapa nem voltam melíroztatni, tehát elég nagy lenövésem van. Szerintetek befogná rendesen a festék, anélkül, hogy sárga lenne? Ha először csak egy nagyon kevés festéket keverek össze, és kipróbálom egy tincsen, és ott jó lesz, akkor utána vajon az egész hajamon jó lesz?

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de mindig is fodrásszal csináltattam a hajam, de ő már elköltözött külföldre. És egyelőre nem találtam olyat, aki jó is melíroztat, meg megfizethető is, és tudna fogadni hétvégén. Ezért akarom magamnak befesteni.


2012. okt. 21. 10:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!