Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Azt akarnám megtudni, hogy...

Wikiikovacs kérdése:

Azt akarnám megtudni, hogy nektek melyik sampon vált be a legjobban és milyen hatással volt a hajatokra? Pl. : dúsabb, rugalmasabb, fényesebb lett e tőle?

Figyelt kérdés
2012. okt. 21. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább 2 sampon nyerte el a tetszésemet: Garnier Doux gránátalma + sörélesztős és a Schauma Szupergyümölcs. Mindkettő selymessé, egészségessé, csillogóvá és nagyon finom illatúvá teszi a hajam. :)
2012. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2012. okt. 21. 23:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Wella, nem tudom van-e valami rendes neve. Nagy piros tubusban van, azt és a hozzátartozó balzsamot használom. (Asszem hajerősítő, regeneráló fajta.) Dúsabb, puhább, stb.
2012. okt. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És ti használtatok már Elséve Loreal Paris-t? Nem tudjátok véletlenül, hogy az jó e?
2012. okt. 21. 23:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje használom a Schauma 7 gyógynövényes sampont, nekem teljesen megfelel. Ugyanígy beválik a Garnier aloe verás sampon is.
2012. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Guhl gyömbéres, forrásvizes, meg hozzá a barna hajra való balzsam

nagyon szép fényes a hajam tőle

2012. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem rég használtam Elseve Loreal Paris Arginine-s sampont, az egyik újsághoz volt termékminta. Normális volt a hajam utána, szóval semmi negatív tapasztalom nincs, de nem is volt kiemelkedő számomra. Nyilván ez hajfüggő :)
2012. okt. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
DM sajátmárkás Balea korpás hajra + balea barackos balzsam - 0 korpa és fényes a hajam - bármi mástól meg viszket a fejem...
2012. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

En az Elsevet szeretem, jo a mehpempos, a tukorfenyes is.

Most Anti Breakage van belole toredezes ellen, szeretem azt is!

Puha lesz tole a haj + finom illatu. :-)

2012. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én már hónapok óta az Elséve-et használom, mert a többitől mind sprőd lett a hajam és hullott, lelapult meg kopott (hiába használtam a festett hajra való változatot) Jelenleg a méhpempőset használom (és nem kopik olyan intenzíven!), mellé a festett hajra való balzsamot. Szerintem mindegyik Elséve nagyon jó, először próbáltam a tükörfényeset, aztán a festett hajra valót, a korpás hajra valót és most ezt a méhpempőset. Szóval 10-es skálán 20-at kap :D
2012. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!