Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az élesztő tényleg jó a...

Az élesztő tényleg jó a miteszerek és pattanások ellen?

Figyelt kérdés
van akinek bevállt? tegnap kezdtem el enni az élesztőt de egyszerűen undorító ize van.Egyáltalán van valami ami ténylegesen elmulasztja a miteszereket és pattanásokat?
2012. okt. 22. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi okozza a pattanásokat. Ha valami gyulladás vagy rossz étrend, akkor ezek megszüntetése segít csak. De ha nem ez a gond, akkor az élesztő valóban lehet jó is, ha utálod az ízét akkor vegyél inkább élesztőtablettát.
2012. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megeszed?? Én régen felfuttattam és úgy tettem az arcomra, de már nem használom ezt. Helyette rossmannos agyagpakolást használok néha. Meg reggel este arctisztítás, gyakran radír, és krémezés. És mostanában van a legkevesebb mitesszerem.
2012. okt. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ocsmány undorító az íze és a szaga... félkiló kenyérrel tok csak egy kis darabka élesztőt megenni
2012. okt. 22. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ettem egy időben az élesztőt.

Egy csipetet kell csak megenni belőle naponta. Én tejjel öblítettem le.

És igen, használt!

2012. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és kb mennyi idő után kellene látszódni az eredménynek?
2012. okt. 22. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Már nem emlékszem, mert vagy 10éve volt. De sztem pár hét (3-4).

2012. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de miért rágjátok szét mikor egyszerűen egy pohár vízzel le lehet nyelni mint egy gyógyszert ... nem értem ezeket a panaszkodásokat hiszen ti adtok esélyt neki h érezzétek az ízét ..

iszol egy korty vizet, beveszed a szádba, majd azzal a lendülettel már ihatod a következős és már lent is van .. ne legyetek már ilyet tehetetlenek !.. több komentet olvastam már nem csak ide szántam ezt most, és nem akarok senkit se megbántani vele de már fárasztó egy idő után a nyavajgás

2013. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!