Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol lehet igazi illóolajakat...

Hol lehet igazi illóolajakat venni? Pontosabban rozmaringolaj érdekelne, de jöhet többféléről is válasz.

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit nem iparilag gyártanak, hanem tényleg bepárlással vagy desztillációval nyernek.
2012. okt. 23. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen iparilag gyártott illóolajról beszélsz?Az illóolaj kinyerés ipari tevékenység!Gyógynővény szaküzletben Plázában is van többféle illóolaj nagyon jó minőségű.Én Plázában legutóbb kakukkfű olajat vettem pld és meglepően tömény jó minőségű volt.
2012. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát a 300 Ft-os vackokat általában csak úgy előállítják és nem növényekből nyerik.

Én igazit szeretnék venni.

2012. okt. 23. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Patikákban is jó eséllyel kaphatsz
2012. okt. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!