Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Önbarnító krém szerintetek ér...

Önbarnító krém szerintetek ér valamit?! Tapasztaltok esetleg?

Figyelt kérdés

17 éves leszek,4 napja voltam először szoláriumban 6 percre. Barnultam picit,de nem szeretném tönkre tenni a bőrömet a szolival...Viszont nagyon szeretnék szép barna lenni. Hallottam erről az önbarnító krémről,és szeretnék venni,azonban nem tudom hogy ez mennyire hatásos,tényleg barnább leszek-e tőle stb...

Egyszóval vélemények érdekelnének :) Előre is köszönöm.


2012. okt. 24. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Undorító büdös egytől egyig mindegyik, saját magadat nem tudod elviselni, annyira. És szép foltos is lehetsz tőle elég könnyen, ezenkívül olyan sárgarépa színe van mindegyiknek. Én nagyon lebeszélnélek erről. Szép vagy te barnaság nélkül is, nem ez számít.
2012. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szagot meg lehet szokni de én sem szeretem, viszont van már olyan aminek nincs meg ez a jellegzetes szaga. Én nem lettem foltos de nagyon alaposan kell elkenni és utána alaposan kezet mosni én a garniert használtam.
2012. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bőrrákot akarsz azt elősegíti..

Google. 75%-alegnöveli az esélyét.

2012. okt. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Dove önbarnítós testápolóját. Nincs rossz illata, és nekem elég jól bevált, nem lettem tőle foltos. Sokat nem barnított rajtam, de azért észre lehetett venni. Egyik ismerősöm meg is kérdezte, nyaralni voltam-e, hogy ilyen szép színem lett. :D
2012. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bőrrákot okozna? Ezt honnan vetted (vagy a google honnan vette)? Nekem bőrgyógyász javasolta az önbarnítót! És a bőrrákosoknak is maximum ezt szabad használni, napra menni nem lehet nekik.


Szabadgyököket hoz létre (akárcsak a nap vagy a szoli), de ezt a bőr legfelsőbb rétegében teszi, ami hamarosan lehámlik. Ezzel szemben a szoli és a nap mélyen hatnak, így tartósabb a szín, de tényleg károsít!


Ergó ha tökéletesen egészséges akarsz maradni, akkor kerülöd mindhárom módszert, de ha akarsz egy kis színt, úgy hogy az a lehető legkevésbé legyen káros, akkor az önbarnító a jó.


Persze most lehetne jönni a D-vitaminnal, de azt szájon át is be lehet vinni, és egyébként olyan kevés D-vitaminra van szüksége a szervezetnek, hogy amit nyaranta az arcunkon keresztül "kapunk" az bőven elég, és nem kell hozzá a napra feküdni. Telente meg hiába fekszünk a napra ugyebár.

2013. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!