Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világos bőrű, kék szemű...

Világos bőrű, kék szemű lánynak mi a legjobban álló hajszín?

Figyelt kérdés

Most középbarnáról be lett festve a hajam 3 hónapja nagyon sötétbarnára, ami feketének néz ki. Nem szeretem annyira, nem is áll olyan jól, és szeretném megtalálni a nekem megfelelő hajszínt, ami jól is állna.

17/L



2012. okt. 24. 20:32
 1/9 anonim válasza:
szőke!
2012. okt. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szőke vagy vörös.
2012. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szőke? Fura, h ezt írtátok, szerintem az nagyon érdekes lenne, el sem tudom képzelni. Vörösön én is gondolkozok..és ha már ugye elkezdett lenőni a hajam, akkor se fogja be semmilyen festék? Csak ahol már lenőtt? :\ Nem szeretném leszivatni, drága is és káros is, olvastam a color b4 színleszedőről, max azzal próbálnám meg, elég sok embernek tényleg bevált, és nagyon jó, szerintetek?
2012. okt. 24. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha erős a hajszerkezeted és rendesen ápolod akkor nem fogja tönkretenni a szivatás. De a colour B4-ről is nagyon jókat hallottam,és igen sajnos csak a töve lenne szőke a többi narancssárga lenne ha sima festékkel mész rá.
2012. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mivel én is világos bőrű, kék szemű vagyok, így azt mondom szőke, vagy egyéb világos színek.
2012. okt. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sötétszőke, ami már majdnem barna pár árnyalattal világosabb melírcsíkokkal? Csak egy ötlet. :) Az is szép lenne, ha vöröses fénye lenne a hajadnak.
2012. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kék szemű vagyok világos bőrrel és volt szőke hajam: irtó hülyén állt. Most ilyen mahagóni színű és ez áll a legjobban, nem csak szerintem. Sőt. Volt már mindenféle színű a hajam és ezek a középkategóriás színek állnak jól, se túl sötét se túl világos.
2012. okt. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon fehér bőrű és kék szemű vagyok, és eddig az összes hajszínt kipróbáltam már, az extrém színektől kezdve az átlagos árnyalatokig mindent.

Ami nekem a legjobban állt eddig, az a sötétbarna (nem az, amelyik már feketének tűnik) és meglepő, de a pink. :D

2012. okt. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Vöröses árnyalattal már én is próbálkoztam, de sajnos az csak szinező volt, és én hülye sötét barnára akartam befesteni, erre meg fekete lett, kicsit barnás vöröses a fénye, de van olyan rész, ahol előtte szőkítő is volt rajta(nagyon hülye voltam, de ki akartam próbálni) és ott teljesen feketére fogta be, ami pont a hajam első része, ami az arcomnak a keretet adja, és nagyon csúnya volt az a fekete, szerencsére már nő le, de nem szeretnék fekete lenni. Eredetileg a sötétbarna előtt én is szőkésbarna akartam lenni, nemtudom mért festettem be ilyenre, de megbántam. Lehet, h rászánom a pénzt egy color b4-re, és kipróbálok valami vöröses középbarna színt :) Köszi, sokat segítettetek!
2012. okt. 25. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!