Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legjobb bolti gyanta?...

Melyik a legjobb bolti gyanta? Nektek melyikről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
zselégyanta,hideg gyanta csík, gyantázó készlet. Nektek melyik jött be a legjobban melyik márkától? És melyik márkának van olyan gyantája ami használhtatlan?
2012. okt. 25. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyantacsíkok közül a rózsás veet a kedvencem, a zselégyantából is a veet...Ami nem jött be nekem az az xepil használatra kész gyantacsíkok...(és a borotvájuk is hihetetlen gyenge minőségű...)
2012. okt. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltam: Veet, x-epil, Alveola, egyik sem szedi ki a szőröm. Se a hideg gyantáik, sem a görgősek. Ilyen névtelen tégelyesek beváltak, de olyat meg én is tudok gyártani...
2012. okt. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. És nehéz otthon gyantázni?? Mire figyeljek oda?? Még nem gyantáztam otthon sose,mindig csak kozmetikus. De azthiszem ki kéne próbálnom hogy nekem mi válik be csak félek hogy feleslegesen kidobok többezer forintokat mire megtalálom a megfelelőt. :)
2012. okt. 25. 17:38
 4/4 anonim ***** válasza:

nem nehéz otthon gyantázni (szemöldöknél mondjuk nagyon kell figyelni...) kar láb hónalj bajusz meg ilyenek könnyűek...

17/L (és még nekem se volt problémám az otthoni gyantázással)

2012. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!