Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak az arcomra...

Mit használjak az arcomra hogy szép legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Kéne egy jó sminklemosó, arctisztító, arcradír és egy hidratáló. Nem baj ha drága csak használjon :)

17


2012. okt. 26. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Sminklemosó: [link]

Arcradír: legjobb ha csinálsz: tengeri só, méz, olivaolaj, citromlé kell hozzá.

Hidratáló: Száraz bőrre sima Nivea [link]

Zsíros bőrre inkább Balea: [link]

Ha színezett hidratálót szeretnél, akkor Essence Pureskin.

2012. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. okt. 26. 19:54
 3/4 anonim válasza:
nagyon fontosak a kencék, persze a 98 %ában van káros anyag (úgyhogy jól nézd meg mit kensz magadra, de a bőr a legnagyobb méregtelenítő szervünk, ezért fontos h belőlről is tápláljuk. én a biovanne szépségvitamint használom kúraszerűen, az táplálja a hajam a bőröm és a körmöm is.
2012. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sminklemosó: Bioderma Sensibio H2O Micellás sminklemosó oldat

Bőrradír: én is házilag szoktam kristálycukorból és mézből készíteni, de van egy Avonos Clearskin bőrradírom is, ezt is szeretem, a cukrosat egy héten egyszer, az Avont egy héten kétszer használom

Tonik: Garnier Pure uborkás tonik (a vattakorongra pár csepp teafaolajat is teszek)

Hidratáló: nappalra és nyárra Essence My Skin mattító krém (csak Müllerben kapható) - ez nagyon könnyű krém, őszintén szólva télre nekem nem is elég, viszont smink alá nagyon jó, és mivel alapozót használok így nem szárad a hidegtől a bőröm. Télen éjszakára használom a L'Oreal NutriGold nappali krémjét mert ez egy elég nehéz és tápláló krém, reggelre nagyon szép tőle a bőröm, viszont nappal nehéznek érzem a smink alá. Kombinált és zsírosodásra hajlamos bőröm van, télen viszont a zsírosodás mellett a hidegtől sokat hámlik, ez a krém viszont nekem nagyon bevált ellene.


Az arctisztító maradt csak ki, én azt nem használok külön. A sminkemosóval eltávolítom a sminket, majd hideg vízzel átmosom az arcom. Ezután jön a tonik és a krém. Nekem ennyi elég, ettől nekem szép a bőröm. Persze rajtam is szokott pattanás lenni, de alapvetően rendben van a bőröm.

2012. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!