Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a hajhabot?

Hogy kell használni a hajhabot?

Figyelt kérdés

Nivea volume sensation extra strong

hajmosás előtt vagy után?le kell mosni?



2012. okt. 26. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
ezt nem értem.mármint a hátulján rajta szokott lenni.és miért kéne lemosni?akkor mi az értelme?valószínűleg nem kell lemosni.
2012. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem írja rajta csakhogy mi van benne
2012. okt. 26. 19:29
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom tudod hogy a hajhab az hajformázásra való, tehát nem kell kimosni. Hajmosás után vagy száraz hajra kell használni. De ne sokat, mert különben kőkemény lesz a hajad tőle.
2012. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és hova kell tenni?mert azt olvastam egyik helyen,hogy a hajtövekre,máshol meg a hajvégekre.
2012. okt. 26. 19:47
 5/7 anonim ***** válasza:
hát ahol akarod,hogy jobban megtartsa a hajadat.szerintem hajtövekre.én oda szoktam.
2012. okt. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem is nivea van,csak festett hajra color crystalgloss, és én az egész hajamra szoktam tenni. Hajmosás után kell használni, nem kell kimosni, sztem tegyél te is, mivel az egész hajad "formázod", ráadásul hővédő is van benne.
2012. nov. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. nov. 5. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!