Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok olyan szereket...

Mondanátok olyan szereket vagy bármit amitől gyorsabban nőhet a hajam? (többi lent! )

Figyelt kérdés
És légyszi csak olyat ami tényleg hatásos nem kell minden szert felsorolni amiről hallottatok mert azokat énis ismerem. Olyan kell amitől tényleg nőhet a hajam.. Vagy legalább nem hullana annyira.. Szedek haj vitamint de ugyanúgy hullik a hajam.. kb 1 év alatt ha nő 2 cm-t.. :S

2012. okt. 27. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
ismerős!nekem a ricinus olajat ajánlották,bevallom nem próbáltam ki,de ismerőseimnek használt.a haj hullással is megszenvedtem már,én a head & shoulders haj hullás elleni samponját használtam és bevált,ha ezt is próbáltad,akkor nem tudom.
2012. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

A hajhullás hátterében lehet egészségügyi ok is, vagy lelki. Sztem el kellene menned kivizsgáltatni magad, mert akkor szokott hullani a haj leginkább, ha valahol gyulladt góc van a szervezetben. A fogaid rendben vannak? Nincs odvas fogad? Esetleg akut mandulagyulladás is lehet a háttérben. Én ahelyedben elmennék ezzel a dokihoz. A körzetihez.

A hajhullásra, és növekedésre nagyon ajánlom a Kovaföld kapszulát. ára 2500 Ft körül van. Gyógynövényboltokban kapható 90 kapszula elég másfél hónapra. Ennyi van egy dobozban, ha jól emlékszem.

2012. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kávés hajpakolás vált be hajhullásra, azt nem tudom, hogy jobban nőtt tőle a hajam, mert a vége sajnos töredezik. Házi pakolást készítettem, olcsóbb, mint amit a doki felírt Alpecin hajszesz, az is koffeines, ami jó hajhullásra.
2012. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!