Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek göndör a hajam és...

Bella1193 kérdése:

Mit tegyek göndör a hajam és nagyon nem szeretem ha vasalom akkor töredezik! Valaki valami ötletet esetleg mit használljak rá?

Figyelt kérdés
Milyen balzsamot vagy sampont????Esetleg ha vasalom mit használjak rá h ne kopjon a vége???

2012. okt. 27. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne vasald, nagyon tönkre teszed vele a hajad. Nagyon sok idő, mire rendbe jön utána a hajad.


Sampont mindig a hajtípushoz válassz, ha zsíros a hajad, zsíros hajra valót válassz stb.

Minden hajmosás után használj hajbalzsamot. Igazából mindegy milyet használsz, ami beválik. Ki kell tapasztalni.

Hetente 1x használj hajpakolást is. Ez lehet házi, vagy bolti is.


Hajvasalás helyett pedig próbáld beszárítani a hajad, ez nem olan káros. Ha gondolod, próbálj ki valamilyen hajkisimító terméket. A törölközőszáraz hajad tincsenként csatold fel és nagy körkefével szárítsd be.

2012. okt. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 bevált ötlet..:

Gyógynövényes sampon,ami ápolja a hajad és hajpakolások helyett hajvégápoló

Én super skinny serum-ot használok..(paul mitchell).Ez egy adagolható,kinyomós üvegben van,amiből minden hajmosás után 2 nyomással teszek a hajamra,majd kifésülöm..Hamar beivódik,nem ragad,fésülhetővé,könnyen kezelhetővé válik a hajad és én is akármennyiszer használok hajvasalót,kreppelőt vagy bármit,a festett hajamon meg se kottyan..:)

2012. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen nagyon hasznosak!!:))
2012. okt. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!