Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőr ellen ajánlott a...

Narancsbőr ellen ajánlott a hideg-meleg váltózuhany, nem?

Figyelt kérdés

De ezt mennyi ideig kell csinálni, és mennyi időközönkét váltogassam a víz hőmérsékletét? És mivel dörzsöljem közbe?

Előre is köszi.


2008. máj. 21. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! ÉN úgy csinálom,hogy a tusolás végén melegebbre váltok, ez néhány másodperc, utána elzárom a meleget hirtelen és kb fél percig nyomatom a hideget . utáa megint meleg és a végén megint fél perc hideg . Közben luffaszivaccsal dörzsizek. Sokkal hatásosabb ez, mint akármelyik méregdrága narancsbőr elleni hatástalan készítmény.
2008. máj. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem értek egyet az előző válaszolóval: az én narancsbőrömön nem segített semmilyen házi praktika, viszont vettem egy nagyon jó narancsbőr elleni krémet, ami egy hónap alatt az egész narancsbőrömet leszedte pusztán csak úgy, hogy minden este fürdés után bemasszíroztam a combomba. Ráadásul még vékonyabb is lett a combom három centivel! :) Három hónapja nem használom a kencét, és még mindig nem jött vissza a narancsbőr...
2008. máj. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előttem szóló! Írtam volna neked privátot, kérlek írd le mi a neve ennek a krémnek!
2008. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló! Mi a neve a krémnek??? Én a váltott zuhanyt a garnier görgős feszesítővel próbáltam...hát több-kevesebb sikerrel. Nem igazán használt. Persze kérdés, hogy a krémmel vagy a zuhannyal van a gond...
2008. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. A krém neve Swedish Spa karcsúsító zselé, az Oriflame-ből rendeltem. Olcsóbb, mint a bolti krémek, és nekem hatásosabb volt, de az eredmény csak két tubus elhasználása után (kb. másfél hónap) jelentkezik... Viszont akkor tartós lesz! :)Érdemes erőteljes mozdulatokkal bemasszírozni.


Én is sok éven át próbáltam eltűntetni a narancsbőrt, többek között váltott zuhanyt is használtam, de azon túl, hogy fél percig megsültem, fél percig meg megfagytam, nem történt semmi. :P Nekem így sikerült.

2008. máj. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg az első válaszoló vagyok. Én is próbáltam az oriflames krémet, de nekem nem volt semmi haszna. Pedig két hónapig kentem. Szerintem ez is annyira egyénfüggő, mint pl a hason a striák kialakulása. Kinek ez kinek az jön be. Amúgy sokan dicsérik a vichy lipometricet, de az meg irtózatosan drága...
2008. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hú, akkor összevonom az Oriflame-t a váltózuhannyal:D
2008. máj. 24. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!