Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés ételfestékkel?

Hajfestés ételfestékkel?

Figyelt kérdés

Próbáltátok már? Hogyan sikerült? Mennyi ideig tart?

Mennyit kell tenni? Mindegy milyen márkájú a festék?

Mennyire károsítja a hajat?



2012. okt. 28. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme? Ez nem hajra való, szárítja, addig tart amíg víz vagy izzadság nem éri, összefoghatja a ruháidat, éjszaka a párnádat. Nem is olcsóbb mint hajfestéket venni...
2012. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondták, hogy jó- minden szempontból
2012. okt. 28. 20:01
 3/12 anonim ***** válasza:
miért nem veszel inkább hajfestéket?
2012. okt. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert ez állítólag kevésbé károsítja a hajat, és könnyebben le is jön
2012. okt. 29. 20:39
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

most te hülye vagy amúgy? mi a francért festené be valaki a haját ételfestékkel, amiből a legtöbb szín nem természetes hajszínű, hanem kék-zöld-rózsaszín? ezen még túl is lépek, mert buli lehet. de láttál te már hajfestéket? hogy a francba akarod te befesteni vele? vagy így EZ MOST ÍGY MI HOGY GONDOLTAD? meg ki ajánlotta ezt mégis neked?


na jó, normálisan válaszolok, a fenti részt nem kötelező elolvasni:

nem, az ételfestékkel nem festünk hajat. nem lehet vele. csak addig tart, amíg lemosod, de amúgy is igen gusztustalanul nézne ki.

2012. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy milyen színűre szeretnéd? Vagy, akiktől hallottál róla, nekik milyen a hajuk?
2012. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
63%
Hajbalzsamot kell összekeverni az ételfestékkel aztán felkenni simán, mint hajmosás után, aztán jó sokáig fent hagyni. Egyáltalán nem roncsolja a hajat, és akik azt írják, hogy engedi a színét, megmondom, hogy az összes extrém hajszínező amiknek az ára az egekben van, ugyanannyira engedik a színüket..
2013. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Látom régebben írtad ki a kérdést. Kipróbáltad? Ha igen,tapasztalat? Én crazy color (kék) hajszínezővel festettem be a hajam aminek valami gyönyörű színe van,de nem sokkal tartósabb mint az ételfesték az olvasottak alapján. nekem egyedül ott maradt meg gyönyörűen a színe ahol majdnem hófehérre le lett szívva a hajam. A többi helyen mind f*s színe lett pár hajmosás után....és az ára se a legolcsóbb...1500körül vettem és ha 3* használtam... annak a válaszolónak aki megkérdezte hogy hülye vagy e, meg hogy csak kék,lila,zöld...stb. színeket lehet kapni,üzenem hogy feltételezhetően a kérdező se sötétbarnára vagy átlagos hajszínűre festetné a haját.... akik ételszínezővel festik a hajukat többnyire extrém színeket akarnak elérni ;)
2013. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Imádom ezt a nyitottságot....mos tkomolyan ennyi hisztis *csát :DD külföldön elég elterjedt kool-aiddal festeni a hajat, ajkakat...működik, keress róla youtube videót, itthon erre bolerót használnak szívesne, de némi hajbalzsammal elkeverve bármelyik folyékony szinezék jó lehet...beszívódik a hajba...és megmarad valameddig
2015. febr. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mièrt vagytok kiakadva? En is ezzel akarom majd megcsinálni
2015. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!