Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni hajpakol...

Hogyan kell használni hajpakolásként a ricinusolajat?

Figyelt kérdés
Vizes, vagy száraz hajra tegyem? És mennyit kell felrakni?

2012. okt. 28. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyian megkérdezték már ezt mostanában.. írd be a google-ba én nem írom le megint :/
2012. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam...Sajnos rengeteg féle változatot olvastam, egyszer azt, hogy száraz hajra mindenképp, máshol azt, hogy hajmosás után, meg vizes hajra, hígítva stb. :S ezért kérdeztem itt meg, hátha kapok segítséget.
2012. okt. 28. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom :)

száraz hajra, én mindig simán a ricinus olajat a kezembe öntöttem, rákentem a hajamra, egy időben a tövére is, mert azt akartam hogy gyorsabban nőjjön(nem tudom hogy kell írni ezt xD), nőtt is tőle de volt, hogy nem tudtam rendesen kimosni, és kicsit zsíros hatása lett.. ezért az utóbbi időbe már csak a végére kentem, hogy ne legyen töredezett. Én mindig úgy csináltam, hogy hétvégén pl. pénteken este fürdés után felkentem, rá egy zacskó, rá egy törcsi(de ezek helyett lehet fürdősapka is) és majd másnap, mikor felkeltem mostam le, általában dél körül :D tehát több mint 12 órát rajta volt.

Egyéb kérdés?:)

2012. okt. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Száraz hajra szokás tenni, valamivel keverve, mondjuk olivaolajjal. De hajnövesztés miatt teljesen felesleges ezzel bajlódni, ettől nem fog gyorsabban nőni. Ez egy nagy hülyeség.
2012. okt. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Száraz hajra kell, kókusz olajjal is lehet keverni, hajmosás után, almaecetes öblítés. A sampon lehetőleg szilikon mentes legyen.
2012. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. okt. 31. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!