Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjam az...

Breuer monika kérdése:

Mennyi ideig hagyjam az arclemosótejet és a tonikot az arcomon?

Figyelt kérdés
Mármint mennyi idő után mossam le tejet és a tonikot?

#arcápolás #tonik #arclemosótej
2012. okt. 29. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Először a tejből tegyél egy vattakorongra valamennyit, azzal mosd le az arcod. Ezután egy tiszta vattakorongra tegyél a tonikból és ezzel töröld át az arcod. Egyiket sem magába kell használni és az arcodra önteni. Rajta hagyni meg pláne nem kell, ilyet még nem is hallottam. Én személy szerint a sminklemosók használata után (bár én nem tejet használok mert azt utálom) mindig megmosom az arcom tiszta vízzel is és ezután tonikozok.
2012. okt. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy csinálom ahogy az első.

Vattára teszek sminklemosót, áttörlöm vele az arcomat. Ha full sminket csináltam (alapozót, púdert is használtam), akkor ezt mégegyszer megcsinálom, hogy tényleg az összes smink és szennyeződés lejöjjön a bőrömről. Utána bő, hideg vízzel megmosom az arcomat és utána tonikkal átitatott vattával áttörlöm az arcomat. Ezt viszont már nem mosom le, pár perc múlva hidratálok és végeztem az arcápolással. :)

2012. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!